SKIN & LAB Barrierderm Intensive Cream

890,00
грн.
Крем SKIN&LAB Barrierderm Intensive Cream відновлює шкірний бар’єр, заспокоює шкіру та забезпечує потрійний зволожуючий догляд.
Крем містить комбінацію олій, амінокислот, вітамінів, які швидко та ефективно добудовують та заповнюють прогалини в захисному бар’єрі покриву, залишаючи після себе відчуття м’якої, спокійної та відновленої шкіри без лущення та почервоніння.
Клінічно доведено, що продукт зменшує втрату вологи з шарів шкіри на 28% відразу після використання, та підвищує зволоженість шкіри на 123%.
Засіб також покликаний врятувати шкіру після агресивних процедур, використання кислот, ретиноїдів або після впливу погодних умов, таких як сильний вітер, мороз або активне сонце.
Крем має легку текстуру, швидко поглинається, забезпечуючи тим самим повне зволоження протягом 48 годин.
Запатентована формула Flex-Some™ дозволяє часточкам засобу перетворюватись в ліпосоми, а активні компоненти розчинятись та швидко абсорбуватися в глибокі шари шкірного покриву.
Підходить для сухої, вікової, чутливої шкіри.
Основні компоненти:
  • FILA-SEED™(10,000 ppm) – запатентований зволожуючий комплекс, який призначений для покращення та зміцнення пошкодженого бар’єру шкіри.
  • Кераміди та гіалуронова кислота – допомагають шкірі зберігати вологу, мінімізують її втрату, зволожують шкіру зовні і зсередини та заспокоюють від зовнішніх подразників.
Особливості:
  • гіпоалергенний
  • не тестується на тваринах
  • не містить парабенів
Спосіб застосування: Нанести необхідну кількість крему акуратними масажними рухами на очищену, тонізовану шкіру обличчя завершальним етапом догляду. Використовувати вранці і ввечері. Можна застосовувати на інших ділянках шкіри тіла.
Click to order