Real Barrier сироватка з ліфтинговим ефектом

Основні діючі компоненти:

  • Гіалуронова кислота – забезпечує шкіру вологою, зв’язуючи та утримуючи воду, підвищує тонус та пружність шкіри, відновлює роботу сальних залоз, сприяє регенерації (омолодженню).
  • Ідебенон – має прізвисько “ботокс, який не треба колоти”. Ідебенон ефективно захищає шкіру від впливів несприятливих факторів, знижує запалення, почервоніння та набряки. Також він працює з ознаками природного старіння, наприклад, зі зморшками, заломами і навіть із віковою пігментацією.
  • Panthenol – Це стабільна форма вітаміну В5. Вітамін B5 може ефективно зв’язувати та утримувати воду, внаслідок чого шкіра стає м’якою та зволоженою. Також Пантенол допомагає шкірі захищатися від зовнішніх впливів. При нанесенні він зменшує почервоніння та пригнічує запалення.
  • Олія лаванди – підвищує захисні функції клітин, зміцнює їх та блокує активність зовнішніх подразників. Лаванда сприяє утриманню вологи в клітинах, стягує пори, надає шкірі гладкості та пружності. Захисні властивості лаванди допомагають уберегти шкіру від дії негативних зовнішніх факторів (ультрафіолет, різкі перепади температур).
Click to order