BEAUTY OF JOSEON CALMING SERUM: GREEN TEA + PANTHENOL

525,00
грн.
  • Заспокійливий серум на основі гідролата зеленого чаю допомагає наситити шкіру вологою і корисними поживними речовинами, заспокоює і знімає почервоніння і роздратування, повертає тонус і оживляє тьмяну і зів'ялу шкіру. Актвіние компоненти кошти підвищують еластичність і пружність тканин, що сприяє розгладженню зморшок і шкірних заломів. Також ампула вирівнює і покращує загальний тон шкіри, м'яко освітлюючи пігментні плями.
  • У складі унікальної формули продукту входить 76% гідролата зеленого чаю, настоянку з якого за часів правління династії Чосон, використовували як ліки, завдяки його цілющим властивостям.
  • Зелений чай, багатий дубильними речовинами (поліфеноли, танін і катехіни), вітамінами, великою кількістю мінеральних речовин і органічних кислот, надає потужний протизапальний і антиоксидантну дію, зміцнює і розгладжує, сприяє утриманню вологи і омолоджує суху, зневоднену і зів'ялу шкіру.
  • Катехін і поліфенол містяться у великій кількості в зеленому чаї є потужними антікосідантамі, які захищають клітинні структури від руйнування вільними радикалами, допомагають клітинам повноцінно функціонувати, оберігають колаген та еластин від пошкодження, уповільнюючи процеси старіння. Більш того, катехіни мають властивість пригнічувати синтез меланіну, що, в результаті, зменшує і попереджає поява плям постакне і пігментації.
  • Завдяки великому вмісту вітаміну С (більше, ніж у лимоні в 5-8раз), зелений чай допомагає м'яко освітлити і вирівняти загальний тон шкіри обличчя.
Click to order