Дифузор Parfum House by Ameli

200,00
грн.
  • Мохіто — аромат світлого рому, листя м'яти, лайма та лемонграсу. Приголомшливий аромат, що створює неперевершену атмосферу свіжості й бадьорості в навколишньому приміщенні.
  • Аромадифузор підходить для використання всередині приміщень — як вдома, так і в офісі. Він наповнює повітря приємним ароматом і усуває неприємні запахи. Залежно від типу приміщення й температури довкілля ефект парфуму може тривати від 2 до 4 тижнів. 
  • Для використання дістаньте флакон з ароматичною рідиною з пачки й вийміть корок. Вставте палички у флакон із рідиною з розрахунку 1 паличка на 5-8 м² приміщення. Упродовж 1—2 днів палички вберуть ароматичну рідину та через природне випаровування наповнять приміщення приємним ароматом. Інтенсивність аромату можна регулювати кількістю одночасно використовуваних в аромадифузорі паличок, чим більше паличок, тим більш насиченим буде аромат.
  • Для оновлення аромату в приміщенні рекомендовано перевертати палички раз на 4-5 днів. Зберігати за температури від +5 °C до +25 °C далеко від джерел вогню, уникаючи потрапляння прямих сонячних променів. Уникати потрапляння в очі та прямого контакту зі шкірою.
Click to order