Дифузор Parfum House by Ameli

200,00
грн.
З дифузором Parfum House by Ameli Антитютюн у вашому будинку або офісі завжди буде бездоганна свіжість. Підбадьорливі аромати цитрусових і хвої позбавлять запаху тютюну, а також чудово наповнять приміщення ненав'язливим ароматом, створюючи атмосферу свіжості та затишку.

Аромадифузор підходить для використання всередині приміщень як удома, так і в офісі. Він наповнює повітря приємним ароматом і усуває неприємні запахи. Залежно від типу приміщення й температури довкілля ефект парфумів може тривати від 2 до 4 тижнів.

Для використання дістаньте флакон з ароматичною рідиною з пачки й вийміть корок. Вставте палички у флакон із рідиною з розрахунку 1 паличка на 5-8 м² приміщення. Упродовж 1—2 днів палички вберуть ароматичну рідину та через природне випаровування наповнять приміщення приємним ароматом. Інтенсивність аромату можна регулювати кількістю одночасно використовуваних в аромадифузорі паличок, чим більше паличок, тим більш насиченим буде аромат. Для поновлення аромату в приміщенні рекомендовано перевертати палички раз на 4—5 днів.
Click to order