Тонік гіалуроновий для нормальної та комбінованої шкіри

280,00
грн.
Завершує процес очищення шкіри. Навіть якщо ви ретельно зняли макіяж за допомогою гідрофільного масла, а потім умилися пінкою, то на змоченому тоніком ватному диску швидше за все виявите сліди забруднень. Це означає, що саме тонік закінчує процес очищення після етапів демакіяжу та вмивання.
Відновлює рН-баланс шкіри. Деякі засоби, що очищають, а також жорстка водопровідна вода можуть тимчасово порушити кислотно-лужний баланс шкіри, що, в свою чергу, послаблює її захисні функції і знижує здатність протистояти агресивним факторам навколишнього середовища. Тонік швидко приводить рівень рН в норму.
Готує шкіру до нанесення сироватки та крему. Тонік – це своєрідний провідник, що дозволяє активним інгредієнтам у складі сироватки та крему ефективніше діяти на шкіру.
Освіжає шкіру. Тьмяний колір обличчя, відсутність рум'янцю, сухі ділянки шкіри, навіть розширені пори та запалення – всі ці проблеми тонік якщо не вирішить глобально, то мінімізує точно. Щоб отримати докази, проведіть двотижневий експеримент з регулярного використання тоніка, а краще продовжіть тестування до 28 днів – саме такий термін потрібен організму та шкірі зокрема, щоб сформувати нові звички.
Click to order